5 jaar kerncijfers

Bedragen zijn geconsolideerd in miljoenen euro's (tenzij anders vermeld).

 20142013201220112010
Eigen vermogen
Eigen vermogen toekomend aan aandeelhouders GMA194,2213,1192,3170,6187,0
       
Balanstelling4.422,73.789,75.205,75.347,96.017,3
       
Baten124,2116,2117,7115,3117,1
       
Operationele bedrijfslasten91,4103,898,5101,894,9
       
Winst voor belastingen32,812,419,213,522,3
       
Winst toekomend aan de GMA aandeelhouders 24,312,314,18,918,5
       
Gegevens per aandeel van nominaal € 1,00
intrinsieke waarde12,8814,2112,8611,5312,83
gewone winst per aandeel1,650,840,970,611,27
dividend0,640,640,640,500,73
hoogste slotkoers10,9610,008,9012,2514,24
laagste slotkoers8,987,656,807,7211,00
koers per ultimo9,919,757,568,5511,76
       
Ratios
Netto rendement op gemiddeld eigen vermogen (%)11,86,37,95,010,0
Efficiency ratio (exclusief impairments)7388848783
Kapitaal ratio (per 31 december)2227232623